O nas

Firma ELTEX z siedzibą w Szczecinie powstała w 1994 roku , ze sprywatyzowanego wydziału radiowo-nawigacyjnego Przedsiębiorstwa Połowów Dalekomorskich „GRYF”. Posiadamy odpowiednią kadrę z wieloletnią praktyką w naprawach i instalacjach urządzeń radiolokacyjnych, nawigacyjnych i teletransmisyjnych

Firma świadczy usługi serwisowe, projektowe w dziedzinie elektroniki, telekomunikacji i łączności radiowej oraz zajmuje się dystrybucją i integracją systemów telekomunikacyjnych, łączności przewodowej i bezprzewodowej, komórkowej GSM oraz satelitarnej na statkach jak i lądzie.

Jako dostawca systemów łączności bezprzewodowej posiadamy wieloletnie doświadczenie a współpraca z renomowanymi firmami branży telekomunikacyjnej i elektronicznej na terenie całego kraju i nie tylko, co pozwala nam na zapewnienie wysokiej jakości usług i gwarancję satysfakcji klienta .Jesteśmy autoryzowanym dealerem MOTOROLA POLAND od 1996r.

Ponadto pragnę nadmienić iż firma ELTEX świadczy kompleksowe usługi projektowe oraz serwisowe w zakresie projektowania i organizacji łączności i komunikacji (bezprzewodowej lokalnej, obszarowej, trunkingowej, stałej, centrale PBX, lądowej i satelitarnej) radiowe sieci dostępowe WLL, bezprzewodowej transmisji danych, organizacji systemów typu “mobile office”.

Świadczymy również usługi instalacyjne dla sieci telekomunikacyjnych jako autoryzowany przedstawiciel handlowy i serwisowy firmy BENNING Power Electronics, Telzas , Ericsson w zakresie kompleksowej budowy stacji bazowych oraz serwisu utrzymaniowego sieci.

Nasi pracownicy posiadają certyfikaty przeszkoleń takich firm jak Ericsson, NERA, NEC, LUCENT, HUAWEJ, NOKIA oraz innych w zakresie instalacji i integracji sprzętu nadawczego i transmisyjnego.

Posiadamy również doświadczenie w budowie i uruchamianiu systemów łączności radiotelefonicznej przywoławczej oraz trunkingowej MOTOROLA protokół SmartNet w architekturze StartSite i SmartNet, MPT1327, oraz mniejszych systemów dyspozytorskich, zdalnego sterowania i dowodzenia dla sieci Tele-TAXI, “Public Safety”. Posiadamy autoryzację firmy ALPHATRON w zakresie sprzedaży , montażu oraz serwisu radarów statkowych oraz Firmy ZURAD w zakresie napraw , legalizacji i utrzymania systemów pomiaru prędkości dla Policji , SM i ITD

Naszymi odbiorcami oraz klientami są zarówno duże i średnie przedsiębiorstwa oraz firmy prywatne, operatorzy telekomunikacyjni, dostawcy central i systemów telekomunikacyjnych a także instytucje użyteczności publicznej , wojsko,policja oraz agendy administracji państwowej a co za tym idzie posiadamy CERTYFIKAT Dostępu Tajemnicy Służbowej , Zastrzeżonej i Poufnej.

Mając nadzieję że i Państwo dołączą do grona naszych zadowolonych klientów, łącze wyrazy szacunku.

Z poważaniem,

Lech Zys